Łagodny rozrost gruczołu krokowego

Stare, statyczne podejście, w zasadzie, mechanizm oddawania moczu i szereg niedawno poznała szczegóły pod – zastąpił objawów funkcjonalnej wyjaśnienia. Więcej skarg występować również wśród tych, jednak, jeden lub więcej dominowały.

Co powoduje prostatę i jak można temu zapobiec ?

Częste parcie na mocz; mocz trudniej początek, tym cieńsze, lub przerywanie strumienia moczu; trudności w oddawaniu moczu po pęcherza moczowego zalegania moczu; mocz  najważniejszych. Dla tych prostaty przez cewkę moczową zmniejszenie średnicy odpowiedzialności, która faktycznie korzystną masę.

Blisko normalne warunki anatomiczne również wystąpić nietrzymanie skarg, gdy dojdzie do pęcherza moczowego i prostaty między tzw wewnętrzny zwieracz nie jest wystarczająco otwarty. W tym czasie, nie ma własnego pęcherza moczowego mięśni, siła skurczu moczu, ściskając pacjenta i pracować muszę się załatwić.

Również w pęcherzu erekcji związane z trzeciej trudności w oddawaniu moczu, przy wylocie dróg moczowych przestronny tej samej potrzeby, ale jakaś choroba, głównie w pęcherzu zaburzenia z powodu pęcherza moczowego, mięśni wcale nie, lub nie na tyle, aby jego treść jest całkowicie pusty.

Biorąc pod uwagę, że skarga była pięćdziesiąt lat sprawozdawczego wieku 65-70 lat wokół najczęściej jest to wyraźnie związane z wiekiem, że kilka hormonalnych, układu nerwowego i innych zmian.

Choć latach te same coraz wyżej, biologiczne starzenie się znaczne różnice, uważamy, że starzenie się jest związane z fizjologicznych zmian, nawet u ludzi są różne. Starzenie się i zmiany do różnych chorób towarzyszących, przyczyniają się do (np. cukrzyca). Wyżej wymienione wiele różnych teorii, również znany w literaturze naukowej, świadczy o ich.

Oczywiście, proces starzenia się nie można uniknąć. Oferują one różne ekstrakty roślinne () powiększenia gruczołu krokowego lub zapobieganie dróg skargi. Efekt ten badania naukowe tylko częściowo udowodnione, jednak każdy urolog ma kilku pacjentów, lub znajomych, którzy mają 6-8 lat regularnie ekstrakty roślinne (Strogen forte, z) przyjęcie i stan nie pogarsza się lub stają się objawy.

 

Jakie potrzebne są testy w badaniu prostaty ?

Choroby gruczołu krokowego, w przypadku podejrzenia o nieuniknionej stronie, sprawdź palcem. Rozmiar prostaty, twardość, miękkość, ból, tworzą wiele informacji na temat choroby.

Badania usg można określić wielkość gruczołu krokowego, który centymetrach sześciennych lub w gramach. Dobrym narzędziem do pomiaru przepływu moczu.

Pacjent przenosi się wysikać, której komputer jest podłączony. Ta maszyna oblicza i graficznie przedstawia oddawanie moczu “siła”. Można powiedzieć, że średnio, ile ml moczu wyróżnia się na sekundę; ile był maksymalny przepływ; krzywa,

A to może być zaznaczone, że przerwał oddawanie moczu, nastąpią znaczące zmiany w oddawaniu moczu podczas oddawania moczu na początku lub w środku, jeśli jest maksymalny przepływ. Średni, normalny przepływ w sekundę od 15 do 20 ml.

Test przepływu moczu raz po kolejnym USG, podczas którego nauczymy się twój pęcherz jest pusty, i ile moczu zostaje w nim. Zazwyczaj nie ma wymierna wartość, ale nadal 20-30 ml zbyt lekko do materii.

Skargi pacjenta system punktacji, abyśmy mogli ocenić. Pacjenci wypełniali kwestionariusz, w odpowiedzi na pytania numerycznie, z numerem jest również dostępna. Nasz interes w jakości życia pacjenta, nawet w przypadku, gdy skargi, jak one wpływają na samopoczucie pacjenta, każdego dnia. Pacjent zazwyczaj skargi na naprawy ponoszą, aby udać się do lekarza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *